Specjalistyczne oprogramowanie Lease Commander TENANTS

 

Lease Commander TENANTS to specjalistyczny system do zarządzania treścią umów najmu dla sieci handlowych.

Narzędzie zapewnia łatwy dostęp do warunków umów najmu Twoich sklepów. Umowy są katalogowane, a ich treść - grupowana w tematycznych zakładkach. Wszelkie informacje możesz analizować w oparciu o kontekstowe wycinki (podgląd) treści dokumentów.

Przejrzysty kalendarz, który ma postać osi czasu, dba o to, by żaden termin nie umknął Twojej uwadze. System informuje też wybrane osoby w Twojej firmie o wydarzeniach, za które odpowiadają. Kalendarz możesz łatwo zintegrować z kalendarzem Google oraz Outlook - tak, by cały Twój zespół miał do niego prosty dostęp z poziomu komputera czy komórki.

Narzędzie przypomina, by przedłużyć najem na kolejny okres. Pozwala też zapobiec automatycznemu jego przedłużeniu. 

Przypomina o terminie złożenia odpowiednich pism, oświadczeń czy gwarancji bankowych.

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu modułowi raportów, możesz zdefiniować każdy matrix informacji z umów najmu, jaki Ci tylko przyjdzie do głowy. System zasili go zawsze aktualnymi danymi, a następnie - przedstawi kompletny raport z wszystkimi ważnymi informacjami. Jakie otwarcia czekają Cię w II kwartale 2022 roku? Gdzie wynajmujący zobowiązał się, że w centrum będzie działał supermarket? Gdzie możesz zredukować czynsz z powodu wycofania się z Polski jakiegoś kluczowego najemcy? W których lokalizacjach nie trzeba płacić czynszu z uwagi na okoliczności siły wyższej?

Dzięki naszemu narzędziu, wszystkie takie informacje otrzymasz w kilka sekund. Możesz je też swobodnie eksportować i procesować, zgodnie z procedurami w Twojej firmie.   

Lease Commander TENANTS jest standardowym elementem oferty Kancelarii w przypadku obsługi prawnej sieci handlowych. Dane wprowadzają nasi prawnicy. Ty cieszysz się wygodą dostępu i komfortem szybkiego dotarcia do kluczowych informacji.

Jeżeli masz 20 minut, kliknij w film obok i zobacz prezentację możliwości Systemu.

W razie pytań lub wątpliwości, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Napisz do nas. Oddzwonimy!

Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.