Oprogramowanie Lease Commander LANDLORDS

Oprogramowanie do zarządzania procesem komercjalizacji: Lease Commander LANDLORDS

Lease Commander LANDLORDS to specjalistyczne oprogramowanie Kancelarii przeznaczone dla deweloperów centrów handlowych. Można z niego korzystać na komputerze, tablecie czy smartfonie. W łatwy i przejrzysty sposób organizuje i ułatwia zarządzanie procesem komercjalizacji obiektów handlowych.

Program zapewnia niesamowitą wygodę w dostępie do informacji i danych - gwarantuje łatwy dostęp do najważniejszych i najaktualniejszych warunków umów najmu z każdym najemcą. Dane pogrupowane są w przejrzysty sposób i pozwalają na ich zestawianie i porównywanie. Jeżeli jakaś informacja Cię zaintryguje, można ją szybko zweryfikować w oparciu o kontekstowy wycinek (podgląd) treści umowy.

Lease Commander LANDLORDS zapewnia również bezpieczeństwo, jeżeli chodzi o przestrzeganie terminów, do których zobowiązałeś się w umowach z najemcami. Kompleksowe kalendarium zdarzeń i terminów, wspomagane systemem powiadomień mailowych i SMS-owych sprawi, że żaden termin nie ujdzie Twojej uwadze. 

Ponadto Lease Commander LANDLORDS to szybka i konstruktywna praca z danymi. System pozwala w każdej chwili wygenerować dowolny matrix danych i informacji z umów najmu. Chcesz wiedzieć w których umowach zastrzeżono kary za opóźnienie w otwarciu, jakie są okna handlowe dla poszczególnych najemców, jakie są ostateczne terminy otwarcia centrum, jacy gwarantowani najemcy powinni znaleźć się w obiekcie albo chociażby który najemca ma prawo do reklamy na fasadzie? Z Lease Commander LANDLORDS dane te wygenerujesz jednym kliknięciem. 

Szczególnie ciekawą funkcją oprogramowania są alerty o sprzeczności danej umowy z innymi umowami najmu. Pozwala ona utrzymać porządek prawny i organizacyjny w Twoim obiekcie a także uniknąć kosztownych błędów i nieporozumień zanim umowa zostanie podpisana. System informuje użytkownika - i to już na etapie wprowadzania pierwszych danych - że planowany termin otwarcia centrum pozostaje w sprzeczności z terminem uzgodnionym z danym najemcą, albo że przypada poza oknami handlowymi, że w centrum brak jest najemców kluczowych określonych w umowach najmu, albo że asortyment danego najemcy narusza zapis o wyłączności w innej umowie. 

Lease Commander LANDLORDS jest standardowym elementem oferty Kancelarii w przypadku zlecenia obsługi prawnej komercjalizacji centrum handlowego.

 

 

Napisz do nas. Oddzwonimy!

Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.