Lease Commander Tenants 4.0 - co nowego w aplikacji?

Lease Commander Tenants 4.0 - co nowego w aplikacji?

26-04-2022


Z przyjemnością informujemy o oddaniu klientom Lease Commandera w wersji 4.0. Wersja ta znacząco różni się od poprzednich. Zmiany mają charakter przełomowy. Skracają bowiem czas potrzebny na wprowadzenie do systemu jednej umowy z 2 godzin do około 20 minut. Jak to możliwe?

 

Nowa technologia

Wersja 4.0 napisana jest w nowej technologii. Posiada dzięki temu bardziej atrakcyjną szatę graficzną. Na nowo przemyśleliśmy też układ pól z danymi. Dodaliśmy sekcję techniczną poświęconą utrzymaniu lokalu. Pojawiły się też narzędzia pozwalające organizować informacje dotyczące franczyzy i podnajmu. Wszystko po to, aby karty umowy były bardziej czytelne i pozwalały szybciej odnaleźć interesujące informacje.

 

 

Lepszy mechanizm raportów

Ulepszyliśmy mechanizm do przygotowywania raportów. Obok danych, teraz można w nich przeglądać również wycinki z umów i notatki. Dzięki temu użytkownicy nie muszą już przechodzić do karty umowy, jeżeli jakieś informacje budzą ich ciekawość lub niepokój.

 

 

Inteligentne wprowadzanie danych

Najważniejszą jednak zmianą jest zupełnie nowy, inteligentny moduł do wprowadzania danych. Moduł ten konwertuje skan dokumentu na tekst. Następnie przeszukuje umowę i sugeruje, jak uzupełnić poszczególne pola. W tle działają specjalne algorytmy, nad którymi pracowaliśmy prawie 8 miesięcy. Znajdują one pożądane fragmenty, przypisują je do właściwych pól i proponują zrobienie z nich wycinków. Już pierwsze testy dowiodły, że skraca to czas pracy nad wprowadzeniem do systemu jednej umowy do około 20 minut.

 

 

Pierwsi klienci już korzystają i testują aplikację. Szczegóły wkrótce. Dziękujemy firmie informatycznej Appgo za wzorową współpracę i wspaniałe pomysły, dzięki którym aplikacja uzyskała tyle nowych, wspaniałych funkcjonalności.

Zespół Causa Finita

 
Polityka prywatności i polityka Cookies określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników oraz plików Cookies, pojawiających się na stronie internetowej: https://causafinita.pl.